Kompletní nabídka hardwaru značky G-Gotoh Japan

 

Vážení zákazníci, vítáme Vás v obchodě Gotoh.cz

Proč mechaniky Gotoh? Jen mechaniky Gotoh Vám nabízejí u jednoho typu mechaniky až 5 hardwarových úprav stroječků, až 12 typů povrchových úprav, až 21 druhů rondelek a to vše v provedení L3+P3, L6 nebo P6 (u baskytarových mechanik všechny variace pro 4,5 a 6-ti strunou baskytaru). Z naší nabídky si tedy můžete poskládat přesně onu mechaniku, která bude Tím pravým pro Váš nástroj, včetně kobylek a příslušenství.

A právě toto dělá značku G-Gotoh světovou špičkou hudebního hardwaru. Unikátní patenty a technologie, dokonalé strojařské zpracování a vše lze mezi sebou kombinovat a získat tak hardware "na tělo". Řemeslná výroba a hráčská náročnost se dnes již jen těžko spokojí s nižší nebo střední třídou. Nabídce levných nástrojů z východu lze konkurovat již pouze kvalitou zpracování a dokonalým hráčským prožitkem, ke kterému hardware Gotoh přispívá nemalou měrou.

Mohli bychom nabízet pouze základní mechaniky, v základní povrchové úpravě, se základní rondelkou. Tím bychom ovšem popřeli celou myšlenku toho, jak je celý Gotoh postaven jako značka. Proto Vám nabízíme vše tak, jak je jen možné sestavit. Na druhé straně není v naší moci všechny tyto kombinace naskladnit. Proto jsou mechaniky na objednávku, ale zase máte jistotu, že dostanete přesně to, co sháníte! Všechny obrázky odpovídají dané sérii a konkrétnímu kusu z ní, u každého obrázku je popsán typ vyobrazené povrchové úpravy, zda je mechanika k dostání pouze v sadě L3+P3 nebo i v L6 a P6 (apod.) a použité patenty G-Gotoh. U každého produktu je přiložen obrázek nabízených rondelek pro danou sérii (i ke stažení), možnost stažení pdf katalogu G-Gotoh a je samozřejmě přiložen konkrétní výkres pro konkrétní mechaniku. Po pročtení všech přiložených dokumentů máte tedy naprosto jasnou představu o tom, co objednáváte a nemusíte proto čekat, až Vám mechaniky dorazí, než vyvrtáte otvory do hlavice Vašeho nového hudebního nástroje nebo zda mechanika pasuje do již hotové hlavice u kytary na opravu. Vše vyčtete z výkresu a než práci na nástroji dokončíte, přijde Vám špičková mechanika, kterou už jen do nástroje osadíte.

Věříme, že s hardwarem Gotoh budete spokojeni a přejeme Vám hodně úspěchů v práci!

Tým Gotoh.cz